Výmena tovaru:

Nesedí Vám doručený tovar? Nevadí! Zákonom je daná lehota na vrátanie/výmenu tovaru 14 dní.

Ak teda potrebujete vymeniť veľkosť, farbu, alebo produkt, ponúkame Vám rýchly spôsob výmeny.

Všetko záleží na vzájomnej dohode, a preto  nás neváhajte kontaktovať radi Vám s výmenou pomôžeme 🙂

Vrátenie tovaru:

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od prevzatia tovaru bez udania dôvodu.. Toto vrátenie tovaru je považované za jednostranné odstúpenie od kúpnej zmluvy podľa § 53 ods. 7 zákona č 40/1964 zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov. Lehota na vrátenie peňazí pri odstúpení od kúpnej zmluvy podľa § 53 ods. 7 Občianskeho zákonníka je 15 dní od doručenia odstúpenia od kúpnej zmluvy.

Ako postupovať?

Odporúčaný postup pri reklamácii, výmene alebo vrátení tovaru:

Pri reklamácii, výmene alebo vrátení tovaru nám napíšte e-mail na info@dogheart.sk

V emaile stručne popíšte vadu tovaru, v prípade, že sa jedná o nepoužitý tovar a vraciate tovar podľa zákona do 14 dní od doručenia zásielky , stačí uviesť len číslo účtu alebo názov produktu, o ktorý máte záujem namiesto pôvodne objednaného tovaru.

Tovar  odošlite doporučene ako bežnú poistenú zásielku bez dobierky na adresu:

Lukáš Petrovič

Veľké Uherce 284

95841 Veľké Uherce

Slovenská republika

Náklady spojené so zaslaním tovaru späť hradíte ako náš zákazník Vy, v prípade uznanej reklamácie Vám ako zákazníkovi bude kompenzované poštovné v plnej výške.

O obdŕžaní vráteného alebo reklamovaného tovaru Vás budeme informovať prostredníctvom emailu.

O vybavení reklamácie rozhoduje predávajúci (čiže my) na základe odborného posúdenia . Maximálne do 30-tich dní od obdŕžania reklamovaného tovaru Vás budeme informovať o spôsobe vybavenia reklamácie prostredníctvom emailu.

Náš zákazník je u nás prvoradý! Preto sa budeme snažiť robiť všetko preto ,aby sme Vašu výmenu alebo vrátenie tovaru vybavili v čo najkratšom čase a k Vašej spokojnosti:)